BREWER

Pivovar řady BREWER je největším pivovarem z rodiny
EASY-BREW-TECH. Spadá pod kategorii CRAFT BREWERIES a umožňuje výstav v rozsahu 2 500 až 25 000 hl piva ročně.

55

HL

Dvounádobová bloková varna pivovaru BREWER dosahuje objemu 33 hl. Optimalizovaným výstavem této řady je
5 000 hl
za rok, v případě rozšíření až 12 500 hl ročně.

ECONOMY & PLATINUM

Preferujete kvalitu v jednoduchém provedení za nejpřijatelnější cenu a oceníte rychlost dodání? Potom je pro Vás ideálním řešením základní zpracování pivovaru BREWER ve variantě ECONOMY.

Máte rádi luxus a potrpíte si na sofistikované zpracování každé části, která tvoří oslnivý celek? Nadstandartní provedení základní řady BREWER s možností rozšíření výstavu Vám nabízí varianta PLATINUM.

Kde najdete breweR?

Pivovar Grunbud

POLSKO, POZNaŇ, 2017

Pivovar z kategorie BREWER 55 hl, který je největším pivovarem z řady EASY BREW TECH, dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY koncem roku 2017 do polského města Poznaň. Tento pivovar je postaven v nové hale v průmyslové zóně na okraji města, v části Sady. Součástí pivovaru je dvounádobová varna o objemu 50 hl/várka s plně automatickým ovládáním. K várenskému provozu patří vířivá káď a zásobníky horké a studené vody. Celý koncept varny i ležáckého hospodářství je připraven na plánované rozšíření o další várenskou nádobu a CK tanky pro zvýšení kapacity celého pivovaru. V tuto dobu probíhá spuštění pivovaru a jeho zkušební provoz. 

pivovarů BREWER jsme celkem postavili