HOPPY

Pivovar řady HOPPY je nejmenší variantou z řady EASY-BREW-TECH. Spadá pod kategorii PUB BREWERIES a umožňuje výstav v rozsahu 125 až 1 250 hl piva ročně.

2,5

HL

Dvounádobová bloková varna pivovaru HOPPY dosahuje objemu 11 hl a optimalizovaným výstavem této řady je 250 hl za rok, v případě rozšíření až 625 hl ročně. 

ECONOMY & PLATINUM

Preferujete kvalitu v jednoduchém provedení za nejpřijatelnější cenu a oceníte rychlost dodání? Potom je pro Vás ideálním řešením základní zpracování pivovaru HOPPY ve variantě ECONOMY.

Máte rádi luxus a potrpíte si na sofistikované zpracování každé části, která tvoří oslnivý celek? Nadstandartní provedení základní řady HOPPY s možností rozšíření výstavu Vám nabízí varianta PLATINUM.

Kde najdete HOPPY?

Pivovar a Pálenice Turák a vnuk

Slovensko, Stará Turá, 2015

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly na Slovensko plně automatickou blokovou, dvounádobovou varnu v nerezovém provedení o objemu 250 l, jedná se o nejmenší vyráběnou velikost, kterou PACOVSKÉ STROJÍRNY nabízejí.   V pivovaru je instalována technologie jednofázového kvašení, jedná se o 6 ks cylindrokónických tanků o užitném objemu 5 hl,  2 ks přetlačných tanků o objemu 5 hl, zásobníku na horkou vodu, CIP stanici, chladicí zařízení, plničku KEG sudů a další příslušenství. Pivovar se nachází v městečku Stará Turá, které leží necelých 60 km od česko-slovenských hranic a 12 km západně od Nového Města nad Váhom.

Pivovar pod Besedou

Česká Republika, Tábor, 2018

Pivovar do restuarace Beseda, která se nachází na Žižkově náměstí v historickém domě U Lichviců z 15. století v Táboře, dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY v březnu 2018. Restaurace Beseda je školní zařízení, určené zejména pro výchovu a vzdělávání budoucích odborníků v gastronomii pod vedením kvalifikovaných pedagogů a zkušených odborníků z praxe. Pivovar je umístěn ve sklepních prostorách budovy, kde se nachází také Muzeum pivovarnictví. Zajímavostí je, že bude prodloužena trasa táborských katakomb, které začínají pod budovou radnice a lemují celé náměstí až k Restauraci Beseda. Končit budou právě ve sklepních prostorách restaurace v Muzeu pivovarnictví. Návštěvníci katakomb, případně pouze muzea, budou moci po prohlídce vystoupat přímo do školní restaurace, kde si odpočinou u něčeho dobrého.
pivovary HOPPY jsme celkem postavili