KEGGY

Pivovar řady KEGGY je druhým nejmenším pivovarem řady
EASY-BREW-TECH. Spadá pod kategorii PUB BREWERIES a umožňuje výstav v rozsahu 250 až 2 500 hl piva ročně.

5,5

HL

Dvounádobová bloková varna pivovaru KEGGY dosahuje objemu 5,5 hl. Optimalizovaným výstavem této řady je 500 hl za rok, v případě rozšíření až 1 250 hl ročně.

ECONOMY & PLATINUM

Preferujete kvalitu v jednoduchém provedení za nejpřijatelnější cenu a oceníte rychlost dodání? Potom je pro Vás ideálním řešením základní zpracování pivovaru KEGGY ve variantě ECONOMY.

Máte rádi luxus a potrpíte si na sofistikované zpracování každé části, která tvoří oslnivý celek? Nadstandartní provedení základní řady KEGGY s možností rozšíření výstavu Vám nabízí varianta PLATINUM.

Kde najdete KEGGY?

Pivovar U Bezoušků (uzavřen)

ČR, Praha, Průhonice, 1994

Tato zakázka byla jedním z prvních minipivovarů z produkce PACOVSKÝCH STROJÍREN na klíč. Do průhonické restaurace U Bezoušků jsme v roce 1994 instalovali měděnou varnu velikosti 5,5 hl, dále kvasné kádě, ležácké a stáčecí tanky. Dodávkou byla kompletní sestava zařízení včetně chlazení tanků. Varna se nachází přímo v prostorách restaurace. Restaurace nabízí standardní ležák plzeňského typu (11°, 12° a 15°) a různé speciální druhy piv. V současné době je tento minipivovar přesunut do nových prostor v Praze s novým jménem – Pivovar Národní.

Pivovarský dvůr Lipan

ČR, Týn nad Vltavou, 1997, 2011

Pivovar s dvounádobovou měděnou varnou o objemu 5,5 hl dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY v roce 1997, v roce 2011 bylo dodáno další zařízení

Pivovar Modrá Hvězda

ČR, Dobřany, 1998

V restauraci Modrá hvězda vznikl pivovar s varnou 5,5 hl v roce 1998 a PACOVSKÉ STROJÍRNY se na tomto projektu podíleley jako subdodavatel kompletní technologie.

Pivovarský dům

ČR, Praha 2, 1998

Ihned po otevření na jaře 1998 se tento minipivovar s restauraci stal jedním z nejoblíbenějších podniků v Praze. Minipivovar, který je součástí a dominantou interiéru restaurace, nabízí minimálně osm druhů piva. PACOVSKÉ STROJÍRNY byly dodavatelem varny o objemu 5,5 hl v měděném provedení.

Zámecký pivovar Zábřeh

ČR, Ostrava, 2007

V roce 2007 dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY technologii pro Zámecký pivovar v Zábřehu. Součástí dodávky byla i měděné varna o objemu 5,5 hl. 

Chrám Chmele a Piva

ČR, Žatec, 2010

Realizace minipivovaru v oblasti s dlouholetou tradicí v pěstování chmele přivedla PACOVSKÉ STROJÍRNY v prosinci roku 2009 do Chrámu chmele a piva v Žatci. Město Žatec se rozhodlo provozovat minipivovar v rámci svého pivního komplexu, jehož součástí je například i chmelařské muzeum nebo vyhlídková věž. Dodávaná sestava minipivovaru na klíč umožnila výrobu piva plzeňského typu s ročním výstavem 1 000 hl, ve třech základních druzích 10°, 12° a 14°, případně dalších speciálních druhů piva.  Dominantou restaurace je dvounádobová bloková varna v pohledovém provedení leštěná měď o objemu 5,5 hl vyrážené mladiny na várku. Vše bylo přizpůsobeno pro žateckou chmelařskou oblast tak, aby převládalo použití českého chmele. Celá zakázka byla dokončena v červnu 2010.

Pivo Praha Microbrewery

Filipíny, Manila City, 2001

Rožnovské pivní lázně

ČR, Rožnov pod Radhoštěm, 2010

KOMPLETNÍ TECHNOLOGII PIVOVARU DODALY pacovské strojírny do Rožnovských pivních lázní v roce 2010. Součástí byla měděná varna o objemu 5,5 hl a další příslušenství.

Podřipský rodinný minipivovar

ČR, Ctiněves, 2014

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly kompletní technologii pivovaru na klíč pro Podřípský rodinný pivovar, který najdete přímo pod horou Říp v obci Ctiněves. Minipivovar restauračního typu se skládá z varny o objemu 5,5 hl s měděnou pokrývkou s tzv. klasickou technologií dvoufázové výroby piva a ročním výstavem 1000 hl. Pro kvašení a stáčení piva slouží 8 ks ležáckých tanků o objemu 10 hl, 1 ks cylindrokónický tank o objemu 10 hl, 2 ks  přetlačných tanků o objemu 10 hl, 3 ks kvasných otevřených kádí o objemu 10 hl a 1 ks  nádoby na kvasnice o objemu 40 l. Dalším příslušenstvím je zásobník na horkou vodu o objemu 10 hl,  nádoba pro CIP s ohřevem o objemu 2 hl a  nádoba pro CIP bez ohřevu o objemu 2 hl. Vaří se zde pivo tradiční metodou jen pomocí vody, chmele, sladu a pivovarských kvasnic. 

Pivovar Národní

ČR, Praha 1, 2015

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly technologii do restaurace Pivovar Národní, která se nachází v prostorách římskokatolického kláštera Svaté Voršily, blízko Národního divadla v Praze.  Dvounádobovou ručně tepanou měděnou varnu o objem 5,5 hl dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY v roce 1994 do restaurace u Bezoušků v Průhonicích.  Nyní byla varna kompletně repasována a přesunuta do nové lokality společně s původními ležáckými tanky o objemu 5 hl a 10 hl. Technologii minipivovaru PACOVSKÉ STROJÍRNY nově rozšířily o kvasné kádě o objemu 10 hl, výrobníku ledové vody a dalšího příslušenství.

Minipivovar Revolta

ČR, Žďár nad Sázavou, 2015

Objekt pro instalování minipivovaru se nachází v horní části náměstí Republiky ve Žďáru nad Sázavou.  Minipivovar  je tvořen z dvounádobové blokové nerezové varny o objemu vyrážené mladiny 5,5 hl, kvasné kádě, ležáckých tanků, cylindrokónických tanků, mačkadla, plničky, myčky, dalších aparátů a zařízení. Přes velké zasklené otvory si zákazník může prohlédnout celou technologii pivovaru i práci sládka. Pivovar byl otevřen v dubnu 2016.

Pivovar U Supa

ČR, Praha 1, 2016

V roce 2016 proběhla realizace malého pivovaru, umístěného v samotném centru Prahy v Celetné ulici v restauraci U Supa. Jedná se o minipivovar s ročním výstavem 1100 hl ve zcela unikátní konfiguraci dodaného zařízení, neboť došlo na přání konečného zákazníka ke spojení dodávky skleněné varny od renomovaného německého výrobce a ostatního zařízení z produkce PACOVSKÝCH STROJÍREN, které se stali generálním dodavatelem celého pivovaru „na klíč“. Výše zmiňovaná dvounádobová varna o velikosti 500 litrů, jejíž rmutovystírací pánev má plášť vyrobený z borosilikátového skla, je jedinou takovouto varnou v Česku a přináší neobvyklý zážitek pro návštěvníky restaurace, kteří mohou na vlastní oči vidět, jak probíhá proces vystírání, rmutování a chmelovaru při výrobě klasického českého ležáku. Tutu restauraci mají v oblibě návštěvníci převážně z asijských zemí – Čína, Korea, Japonsko – kteří s úžasem sledují, jak se pivo vaří v pivovaru, dodaném naší společností. Slavnostní otevření pivovaru proběhlo 2. 3. 2017.

Pivovar Hnanice

ČR, Hnanice, 2017

Na jižní Moravu za pivem

 

V prosinci 2016 vyhrály PACOVSKÉ STROJÍRNY výběrové řízení na dodávku minipivovaru na klíč do Hnanic u Znojma. Srdcem pivovaru je měděná varna o objemu 5,5 hl/várku a dva přetlačné tanky o objemu 5 hl, které jsou výjimečné svým měděným opláštěním. Tyto tanky a varna jsou umístěny v pivovarské restauraci, která byla zcela nově vybudována, stejně jako zázemí pivovaru a prostory přiléhajícího penzionu. V  pivovaru se nachází otevřená kvasná káď o objemu 10 hl, tři cylindrokónické tanky každý o objemu 10 hl, ležácký tank o objemu 10 hl a přetlačný tank o objemu 10 hl. Velkým soupeřem při této realizaci byl čas, jelikož pivovar musel být zprovozněn do konce dubna. Proto velké díky patří všem, kteří se na realizaci této zakázky podíleli. Odměnou za dobře vykonanou práci je další objednávka ležáckých tanků na rozšíření Pivovaru Hnanice. Dva 10 hl ležácké tanky jsme dodali v červnu a další dva dodáme do konce srpna. Na jižní Moravu proto již nemusíme jezdit jen za vínem, ale také za dobře vychlazeným pivem. Dej Bůh štěstí!

Pivovar Družba u Moskvy

Rusko, Moskevská oblast, 1995

Restaurační minipivovar s měděnou varnou o objemu 5,5 hl dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY v roce 1995 do Moskevské oblasti.

Browar Miejski

Polsko, Sopot, 2014

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly minipivovar do města Sopoty, turisticky oblíbeného místa v Polsku. Investor oslovil PACOVSKÉ STROJÍRNY jako výrobce s dlouhou tradicí, velkými zkušenostmi a řemeslnou zručností – to vše považoval za záruku kvality, která má z jeho pohledu zásadní význam.  Místem realizace je restaurace „Zloty Ul“ ve městě Sopoty, které leží v severním pomořském vojvodství u Gdaňského zálivu v Baltském moři mezi Gdaňskem a Gdyní, s nimiž tvoří tzv. Trojměstí. Jedná se o turisticky velmi atraktivní lokalitu, kde se pořádají tradiční hudební festivaly, v letních měsících je tato oblast oblíbeným místem pro dovolené a odpočinek u moře. Restaurace „Zloty Ul“ se nachází nedaleko sopotského náměstí, ve vzdálenosti přibližně 0,5 km od moře.  Jedná se o kompletní dodávku zařízení minipivovaru na klíč, včetně zajištění služeb českého sládka a českých surovin.

Roel Brewery

Švédsko, Linköping, 1998

Restaurační minipivovar o objemu 5,5 hlv měděném provedení dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY v roce 1998.

Karloff Czech Brewery - Restaurant

Arménie, Yerevan, 2012

Restaurační minipivovar, varna 5,5 hl

Praha 993 (Praha Craft Brewery)

Jižní Korea, Bosan, 2016

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly minipivovar s ročním výstavem 125.000 litrů piva typu českého světlého ležáku, vařeného českým sládkem z českých surovin – slad, chmel apod. do města Busan v Jižní Koreji. Pivovar byl dodán v rekordním čase – od uzavření kupní smlouvy do doby zprovoznění pivovaru neuplynuly ani 4 měsíce. Proto i část dodávky zařízení byla dodána letecky. Pivovar je umístěn ve zcela nově zrekonstruované budově bývalého průmyslového objektu, ve kterém vzniklo nákupní a kulturní středisko a náš řemeslně překrásně zpracovaný pivovar s měděnou varnou stojí v samém centru budovy, obklopen obrazovou galerií a luxusními butiky. Pro samotné Korejce je tak návštěva našeho pivovaru zcela nevšedním zážitkem.

Echigo Beer

Japonsko, Fukui, 1999

Maketa, opláštění dvounádobové varny 5,5 hl, Cu provedení s rámem

pivovarů KEGGY jsme celkem postavili