PUBBY

Pivovar řady PUBBY je třetím nejmenším pivovarem řady
EASY-BREW-TECH. Spadá pod kategorii PUB BREWERIES a umožňuje výstav v rozsahu 500 až 5 000 hl piva ročně.

11

HL

Dvounádobová bloková varna pivovaru PUBBY dosahuje objemu 5,5 hl. Optimalizovaným výstavem této řady je
1 000 hl za rok, v případě rozšíření až 2 500 hl ročně.

ECONOMY & PLATINUM

Preferujete kvalitu v jednoduchém provedení za nejpřijatelnější cenu a oceníte rychlost dodání? Potom je pro Vás ideálním řešením základní zpracování pivovaru PUBBY ve variantě ECONOMY.

Máte rádi luxus a potrpíte si na sofistikované zpracování každé části, která tvoří oslnivý celek? Nadstandartní provedení základní řady PUBBY s možností rozšíření výstavu Vám nabízí varianta PLATINUM.

Kde najdete PUBBY?

Pivovar U Tří růží

ČR, Praha 1, 2012

Realizace tohoto minipivovaru byla pro PACOVSKÉ STROJÍRNY poměrně velkou výzvou. V rámci zakázky jsme vyráběli dvounádobovou blokovou varnu pro objem vyrážené mladiny 11 hl v pohledovém provedení z leštěné mědi. Varna se nachází v přízemních prostorách restaurace. Varnu doplňuje jedna otevřená kvasná káď a uzavřené tanky umístěné ve sklepě domu. Kapacita ležáckého sklepa je 1 200 – 1 500 hl za rok. Plánovaný výstav je 1 500 hl piva za rok, tj. 2 000 vytočených piv na jednu várku.

Kromě vlastní výroby jsme taktéž prováděli instalaci minipivovaru do restaurace v historickém centru Prahy. Další překážkou byly také malé kapacity restaurace, které si nakonec vyžádaly přepravu a instalaci pomocí vrtulníku. Všechna omezení však zaměstnanci vyřešili, instalace speciálně připravených ležáckých tanků probíhala po dohodě s památkáří pouze v nočních hodinách.

Realizace zakázky probíhala od srpna 2011 a v květnu 2012 bylo možné po souhrnné desetiměsíční práci pivovar otevřít. Na návštěvníky čekají piva plzeňského typu a také pivní speciality.

Pivovar Čechmánek (uzavřen)

ČR, Zlín, 2013

Do restaurace do zlína byla dodána varna v provedení kombinace nerez a měď o objemu 11 hl.

Pivovar LYER

ČR, Modrava, 2013

V prosinci 2013 PACOVSKÉ STROJÍRNY realizovaly projekt nového minipivovaru Lyer v Modravě v centru Šumavského národního parku. Dominantou minipivovaru je 11 hl dvounádobová nerezová varna vyhřívaná parou v pohledovém provedení leštěné mědi, která spolu s rustikálním zařízením restaurace pomáhá spoluvytvářet příjemnou atmosféru. Várenské nádoby doplňuje vířívá káď o stejném objemu. Kvašení a ležení piva probíhá v osmi CK tancích o objemu 20 hl, které se využívají pro stáčení v ruční lince také jako přetlačné tanky. Doplňkové vybavení představuje plnička KEG sudů a PET lahví. Součástí dodávky byl rovněž systém pro akumulaci tepla a chladu v podobě uzavřeného okruhu teplé a ledové vody (1 akumulační nádoba o objemu 2000 l, 1 akumulační nádoba o objemu 1000 l na chladící médium, 1 akumulační nádoba o objemu 2000 l na chladící médium, 2 bojlery o objemu 750 l na topnou vodu. 1 bojler o objemu 300 l na topnou vodu).

Svatojakubský pivovar

ČR, Náměšť nad Oslavou, 2015

Do restaurace do zlína byla dodána varna v provedení kombinace nerez a měď o objemu 11 hl.PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly minipivovar do objektu bývalého statku v obci Hluboké, který prochází kompletní rekonstrukcí  a  bude zde pension,  restaurace s minipivovarem a vinotéka.  Investor si vybral PACOVSKÉ STROJÍRNY, protože požaduje vysokou úroveň řemeslného zpracování s velkým důrazem na kvalitu a design zařízení. Minipivovar se skládá z varny o velikosti 11 hl v provedení leštěné mědi se skleněnými průlezy, vířivé kádě, 6 ks kvasných kádí o objemu 10 hl, 24 ks ležáckých tanků s kapacitou 10 hl, 4 ks CK tanků o objemu10 hl, zásobníku na horkou vodu, mobilní dvounádobové CIP stanice 2 x 150 l, chladícího zařízení VLV 320 s rekuperací tepla, parního plynového vyvíječe, chladiče mladiny, mačkadla sladu, plničky lahví a PET, myčky a plničky KEG sudů.  Součástí dodávky je též vizualizace procesu vaření piva s automatickým řízením teplot. PACOVSKÉ STROJÍRNY provedou též kompletní sestavení zařízení na místě provozu, včetně jeho funkčního odzkoušení. Investor plánuje vařit české pivo klasickou technologií a způsobem.

Pivovar a restaurace Na Čtyrce

ČR, Pelhřimov, 2016

PACOVSKÉ STROJÍRNY jako generální dodavatel kompletní technologie pivovaru s plánovaným výstavem 1500 hl/rok, který se nachází v restauraci Na Čtyrce v Pelhřimově na náměstí. Dominantou pivovaru je dvounádobová bloková varna v měděném provedení o objemu 11 hl vyrážené mladiny na várku, která je umístěna v samostatné místnosti s prosklenou výlohou. Plánovaný roční výstav pivovaru je 1500 hl/rok. Součástí dodávky byly kvasná káď 10 hl, kvasné tanky, ležácké tanky, přetlačné tanky a další příslušenství. První slavnostní vaření piva proběhlo na Nový rok 2016.

Pivovar Hluboká

ČR, Hluboká nad Vltavou, 2017

Na konci listopadu v prvním adventním týdnu byl zahájen provoz pivovaru v Hluboké nad Vltavou.  Jedná se o kompletní dodávku a instalaci restauračního pivovaru, kterou realizovaly PACOVSKÉ STROJÍRNY na klíč.  Pivovar je situován na náměstí v Hluboké přímo pod známým zámkem. Každý návštěvník města a zámku Hluboká nad Vltavou tak bude mít možnost ochutnat pivo ze zařízení z Pacova. Pivovar je vybaven dvounádobovou varnou o objemu 11 hl v pohledovém nerezovém provedení, dále kvasnými káděmi, ležáckými tanky a ostatním příslušenství jako např. mačkadlo sladu, výrobník ledové vody, kompresor, čerpadla či parní vyvíječ. 

V pivovaru budou vařit především piva českého typu, tzn. piva spodně kvašená a některé speciály. Provoz bude zahájen v lednu 2017.

Pivovar Říčany

ČR, Říčany u prahy, 2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY uvedly do provozu další minipivovar z řady PUBBY s kapacitou cca 1000 hl/rok. Pivovar byl vybudován v Říčanech u Prahy v blízkosti centra města, kde ve zrekonstruované budově z roku 1900 vznikla nová restaurace, jejíž součástí je i nerezová varna o objemu 11 hl. Říčanský pivovar byl slavnostně otevřen 26. ledna 2018 a vařit se zde bude pět druhů svrchně i spodně kvašených, nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Součástí dodávky byly 4ks ležáckých tanků o objemu 20 hl, 1 ks ležáckého tanku o objemu 10 hl, 3 ks přetlačných tanků o objemu 10 hl, 2 ks kvasných kádí o objemu 20 hl, 1 ks přetlačného tanku 10 hl a další příslušenství.

Kláštórný pivovar

Slovensko, Bratislava, 2015

Kláštorný pivovar  byl postaven na významném místě v samém centru města v restauraci „Bratislavská reštaurácia“, která se nachází na náměstí Slovenského národního povstání, v bývalém objektu Kino Praha. Dovnitř se vchází bratislavskou Zlatou uličkou, kde jsou vyobrazené repliky fasád a artefaktů historických budov Bratislavy.  Zařízení minipivovaru bylo instalováno v druhé polovině roku 2015. Technologie se skládá z měděné varny o objemu 11 hl s parním ohřevem, vířivé kádě, kvasných kádí, ležáckých tanků, cylindrokónických tanků, výrobníkem ledové vody a dalšího zařízení.  Pivovar byl otevřen na konci roku 2015.

Pivovar Orel u Moskvy

Rusko, Orel, 2000

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly minipivovar na klíč, součástí dodavky byla i celoměděná dvounádobová varna o objemu 11 hl,  plánovaný výstav pivovaru je 5000 hl.

Pivovar Gorgon ´s

Rusko, Jekatěrinburg, 2014

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly minipivovar do Jekatěrinburgu – čtvrtého největšího města Ruské federace, které leží na hranicích mezi Evropou a Asií, Oficiální zahájení provozu se uskutečnilo ve dnech 10. a 11. července 2014 a účastnilo se ho mnoho významných hostů. Dodání minipivovaru proběhlo „na klíč“, tzn. od zpracování projektu až k první uvařené várce piva. Dvounádobová bloková varna z nerezu s měděnými pokrývkami s kapacitou jedné várky 11 hl je situována uprostřed stylové restaurace. Technologii minipivovaru dále tvoří kvasné hospodářství s celkovou kapacitou 70 hl (5x kvasný tank 10 hl, 1x kvasný tank 20 hl) a ležácké hospodářství s kapacitou 180 hl (12x ležácký tank 10 hl, 3x ležácký tank 20 hl). Ke stáčení piva slouží čtyři tanky se jmenovitým objemem 10 hl. Mezi doplňkové vybavení patří plnička a myčka KEG sudů. Stávající výrobní kapacita minipivovaru činí 2500 hl piva za rok. Majitel již vlastní síť restaurací, kterou díky minipivovaru z PACOVSKÝCH STROJÍREN rozšířil o nabídku vlastního piva.

Restaurant Brewery Friends

Bělorusko, Minsk, 2013/ 2014

Na konci minulého a počátkem letošního roku PACOVSKÉ STROJÍRNY úspěšně realizovaly projekt restauračního minipivovaru FRIENDS v Minsku s ročním výstavem 3500 hl. Dominantou minipivovaru je 11 hl dvounádobová nerezová varna vyhřívaná parou v pohledovém provedení leštěné mědi s ručně tepanými pokrývkami a elektronickou vizualizací teplot. Kvašení piva probíhá ve dvou otevřených kvasných kádích o objemu 10 a 20 hl. Mezi doplňkové vybavení patří například plnička KEG sudů a PET lahví, dvouválcová myčka KEG sudů a výrobník ledové vody.

Mini Browar i Restauracja Spiż

Polsko, Katowice, 2000

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly restaurační minipivovar s varnou o objemu 11 hl do polských Katowic v roce 2000.

Dobry Browar

Polsko, Gniezno, 2018

Podle legendy hledali tři bratři jménem Lech, Čech a Rus místo, kde by se mohli usadit. Nejprve se zastavili na pahorku, kde stál starý dub, na němž seděl bílý orel, a v těchto místech se rozhodl usadit právě Lech. Kolem dubu zbudoval svůj hrad, nazval ho Hnězdno (Gniezno) podle orlího hnízda a bílého orla přijal do svého znaku. Druzí dva bratři pak putovali dále, Rus na východ a Čech na jih. A právě do města Gniezno, které dnes patří mezi nejstarší polská města, dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY další kompletní pivovar. Instalace pivovaru s měděnou varnou z řady PUBBY o objemu 11 hl proběhla na konci roku 2017 a byl již zahájen zkušební provoz. Pivovar je situován v blízkosti historického centra a stal se již desátým pivovarem dodaným na polský trh z dílen PACOVSKÝCH STROJÍREN.

Browar Maryensztadt

Polsko, Zwoleň, 2015

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly minipivovar do polské Zwoleni. Technologie se skládá z dvounádobové varny 11 hl v provedení kartáčovaný nerez s parním ohřevem, výrobníku ledové vody, 12 ks cylindrokónických tanků o objemu 20 hl a dalšího příslušenství. V pivovaru se vaří především svrchně kvašená piva a od začátku působení na polském trhu je o pivo značky MARYENSZTADT z tohoto pivovaru velký zájem.

Browar Klubopiwiarnia

Polsko, Lodž, 2017

Na konci června 2017 proběhlo zahájení provozu restauračního minipivovaru ve městě Lodž, které je třetí největší město v Polsku. Nerezová varna s mosaznými prvky o velikosti 11 hl je umístěna v prostoru restaurace. CK tanky si mohou návštěvníci prohlédnout nejen skrze okna z venku restaurace, ale kochat se jimi mohou i hosté uvnitř restaurace díky skleněným průzorům. Pivovar se nachází v samotném centru města Lodž v blízkosti známé Piotrkowské ulice, která je 4 000 m dlouhá a je vyhledávaným místem zábavy místních obyvatel a také turistických návštěvníků města.

Fuldabrücker Landbrauerei

Německo, Fuldabrück, 1999

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly restaurační minipivovar, součástí byla i nerezová varna o objemu 15 hl.

Edermünder Brauscheune

Německo, Edermünde, 2000

Restaurační minipivovar s měděnou varnou o objemu 11 hl,  kvasné a ležácké tanky a další příslušenství dodali PACOVSKÉ STROJÍRNY do německého města Edermünde v roce 2000.

Hotelpark Stadtbrauerei Arnstadt

Německo, Arnstadt, 2000

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v roce 2000 restaurační minipivovar s atypickou varnou o objemu 15  hl v měděném provedení do německého města Arnstadt.

Pivovar pro společnost Packo – Inox

Singapur, Singapur, 1996

Pro společnost Packo-Inox vyrobily PACOVSKÉ STROJÍRNY v roce 1996 3 ks měděných dvounádobových varen o objemu 11 hl.

Kusatsu Highland Brewery (uzavřen)

Japonsko, Kusatsu, 1997

Do Japonského města Kusatsu dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY restaurační minipivovar s měděnou varnou o objemu 11 hl.

Tenjingura

Japonsko, Hamamatsu, 1997

V roce 1997 dodaly PACOVSKÉ STROJÍRNY  měděnou varnu o objemu 11 hl.

Kusano Craft Beer (uzavřen)

Japonsko, Hakata , 1998

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly restaurační minipivovar s měděnou varnou o objemu 11 hl v roce 1998.

Tosa Kuroshio Beer

Japonsko, Teiyama, 1998

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly restaurační minipivovar s měděnou varnou o objemu 11 hl do japonského města Teiyama v roce 1998.

pivovarů PUBBY jsme celkem postavili